Interaktywne warsztaty biologiczne

To warsztaty dla dzieci przepełnione porywającymi zabawami oraz wspólnymi dyskusjami z jednoczesnym naciskiem na profilaktykę wad postawy.

Interaktywne warsztaty biologiczne to:

Praca nad kreatywnością

Ważne jest, aby w procesie edukacji dziecka zadbać o jego rozwój poznawczy i twórczy. Wykorzystanie nowatorskich urządzeń pozwala dzieciom na rozwijanie swojej kreatywności i powoduje szybsze przyswajanie zdobywanej wiedzy.

Rozwój dziecka przez zabawę

Bawiąc się, dzieci poznają otaczający je świat, uczą się wielu nowych rzeczy, na przykład jak nawiązywać relację z innymi. Zabawa pełni kluczową rolę w rozwoju dziecka, dlatego więc warto o tym pamiętać i od najmłodszych lat praktykować edukację przez zabawę.

Zdobywanie nowej wiedzy

Wiek dziecięcy to najlepszy moment na edukację. Małe dzieci są ciekawe świata, łatwo przyswajają nowe informacje, a co za tym idzie - budują poczucie własnej wartości oraz łatwiej rozwiązują problemy.

Zobacz, jak wyglądają nasze warsztaty dla dzieci

zajęcia-dla-dzieci

Fascynujące eksperymenty

W trakcie wykonywania eksperymentów dzieci dowiedzą się jak funkcjonuje ich ciało. Poznają pracę układu krwionośnego i kostnego, zrozumieją zależności między tym, jak rożne części ciała ze sobą współpracują. Dowiedzą się w jaki sposób dbać o swoje ciało, aby uniknąć wad postawy.

Wspólne dyskusje

Warsztaty dla dzieci tworzone na bazie autorskich scenariuszy – wszystko po to, aby rozbudzać ciekawość świata u dziecka. Wspólne dyskusje uczą dziecko samodzielności, budują poczucie wartości, a na dodatek pokazują, jak ważne jest krytyczne myślenie.

zajęcia-dla-dzieci
zajęcia-dla-dzieci

Angażowanie dzieci poprzez zabawę

Zabawa ma ogromną wartość dla dziecka, umożliwiając mu rozwój emocjonalny, umysłowy, fizyczny, a w przypadku zabaw w grupie rówieśniczej – również rozwój społeczny. Zabawy edukacyjne to świetny sposób na szybkie przyswojenie wiedzy i frajda dla naszego dziecka.

Poznaj nas

Naszą misją jest wzbudzać emocje, które wspomagają proces przyswajania nowej wiedzy – dbamy o poczucie bezpieczeństwa, zaangażowanie każdego uczestnika warsztatów oraz swobodę i radosną atmosferę. Pragniemy, aby zajęcia dla dzieci wzbudzały poczucie sprawczości i kształtowały krytyczne myślenie u dzieci od najmłodszych lat.

elżbieta-pogoda

Elżbieta Pogoda

Jest biologiem i miłośniczką edukacji i popularyzacji nauki. Z pasji objaśniania dzieciom świata stworzyła Dziecięce Laboratorium Nauki i Zabawy LabIQ. Jako mama rozumie potrzeby rodziców oraz wyzwania, jakie świat stawia dzisiaj przed dziećmi – czyli potrzebę bezpiecznego i mądrego rozwoju. To poważne zadanie realizuje poprzez interaktywne warsztaty naukowe, pełne fascynujących eksperymentów, dyskusji i zabawy. Anatomia na wesoło LabIQ doczekała się kilkuset tysięcy odsłon na cieszącej się ogromną popularnością w trakcie pandemii na platformie ,,Przecinek i Kropka” Empiku. Jako członkini Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki stale realizuje projekty w zakresie komunikacji naukowej

Aleksandra Kurbiel-Syrocka

Ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz licencjackie na kierunku neuroinformatyka na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 5 lat specjalizuje się w fizjoterapii dzieci, pracując głównie z dziećmi z wadami postawy. Poza pracą w gabinecie - prowadzi również zajęcia dla dzieci w przedszkolach. Podczas zajęć grupowych dzieci uczą się, jak korygować swoją postawę oraz kształtują prawidłowe nawyki ruchowe, a to wszystko w formie wciągających zabaw. Ola cały czas podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach: m.in. kurs FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) czy Trójpłaszczyznowa manualna terapia stóp wg Barbary Zukunft-Huber. Wiedzę zdobytą na szkoleniach i kursach potrafi nie tylko dostosować do potrzeb małego
pacjenta, ale też przełożyć na jego język, za co
szczególnie cenią ją młodsi pacjenci.

Aleksandra Kurbiel-Syrocka

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top