Nasza misja

Jesteśmy fizjoterapeutkami pracującymi z dziećmi i młodzieżą z wadami postawy. Na co dzień w gabinecie spotykamy się z rodzicami, którzy są zagubieni w chaosie informacyjnym. Po poszukiwaniach odpowiedzi w internecie uzyskują często kompletnie rozbieżne lub ogólnikowe informacje.

To skłoniło nas do stworzenia miejsca, w którym znajdziecie rzetelne wiadomości na temat wad postawy. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, aby wesprzeć Was w codziennym dbaniu o prawidłową postawę Waszych dzieci.

dorota-matczak-autorka

Dorota Matczak

Już od dziecka marzyłam, aby pomagać innym. Umożliwiła mi to praca fizjoterapeutki. Od wielu lat specjalizuję się w wadach postawy oraz skoliozach u dzieci i młodzieży. Stworzyłam Ośrodek Rehabilitacyjny, w który codziennie leczy się pacjentów, dba o ich prawidłowy rozwój fizyczny oraz pokazuje całej rodzinie jak żyć aktywnie i zdrowo. Dużo czasu spędzam na uświadamianiu rodziców, jak ważna jest profilaktyka kształtowania postawy ciała. Dlatego też przeprowadziłam setki badań przesiewowych, dzięki którym wychwyciłam nieprawidłowości u dzieci i mogłam szybko zareagować zanim wada postawy mocno się rozwinęła. Moją pasją jest nowoczesna technologia w fizjoterapii. Wykorzystuje ją, aby badać pacjenta, analizować i porównywać wyniki oraz motywować dziecko podczas terapii. Moim celem jest wyleczenie w radosnej atmosferze. Widząc efekty terapii u tych młodych pacjentów, czuję ogromną satysfakcję. Prywatnie jestem żoną, matką 7-letniego Jeremiego i 9-miesięcznej Karoliny. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać wspinaczkę i czytać książki.

Aleksandra Kurbiel-Syrocka

Zarówno moja prywatna jak i zawodowa codzienność jest związana z aktywnością fizyczną. Jestem fizjoterapeutką i to właśnie dzieci i młodzież z wadami postawy stanowią dominującą część moich pacjentów. Stale też szukam najnowszych doniesień naukowych na temat możliwości terapii i wspierania rozwoju. Odkąd zostałam mamą, widzę jak duża jest potrzeba ogólnodostępnej wiedzy, która jest sprawdzona i rzetelna. Poza gabinetem uwielbiam spędzać czas z książką, blisko natury, w podróży, a najchętniej w ruchu!

Aleksandra-kurbiel-syrocka-autorka
Katarzyna-gałaszewska-fizjoteraputka

Katarzyna Gałaszewska

Jestem fizjoterapeutką z wieloletnim, doświadczeniem w pracy z zakresu fizjoterapii wad postawy i skolioz. Fizjoterapia to moja pasja. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach oraz śledzić aktualne doniesienia badań klinicznych jak również nowoczesnych rozwiązań wspierających fizjoterapię. Do pacjentów podchodzę indywidualnie, starając się wykorzystać ich mocne strony, aby wyrównać deficyty zaburzające harmonijny wzrost oraz w różny sposób zwiększać ich motywację do ćwiczeń.

Aleksandra Dobrzyńska

Jestem fizjoterapeutką oraz terapeutką integracji sensorycznej z wieloletnim stażem pracy. Specjalizuję się w terapii wad postawy i skolioz. Staram się łączyć najnowsze zdobycze nauki z praktyką fizjoterapeutyczną. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Prywatnie jestem mamą sześciolatka, co uświadomiło mi jak bardzo ważne i trudne jest znalezienie rzetelnego źródła informacji na temat rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym. W wolnym czasie lubię czytać najnowsze doniesienia ze świata psychologii.

Aleksandra-dobrzyńska-fizjoterapeutka
Scroll to Top
Przewiń do góry